Zvolte si to nejlepší do každého počasí

České počasí je nevyzpytatelné. Setkáváme se s šíleným horkem, deštěm i velkými mrazy. Exteriérové doplňky domu proto musí hodně vydržet, a to za jakéhokoli počasí a teplot. Zábradlí na balkon od K.M.K. Design jsou různých provedeních a kombinovat je můžete také podle svého. Vše je navrhováno individuálně přesně pro vás podle osobních požadavků a přání.v.jpg

Počítat musíte s tím, že na exteriérové zábradlí je kladen mnohem větší důraz, a i drobný detail může rozhodnout o tom, jak moc a jak dlouho s ním budete spokojeni. Koneckonců jsou to právě detaily, které rozhodují o celkovém vzhledu objektu. Obecně si můžete vybírat ze tří materiálů, a to:

  1. nerezová ocel,
  2. dřevo,
  3. sklo.

Nerez na prvním místě

Nerezová kartáčovaná ocel se využívá nejčastěji, protože je nejodolnější a bezúdržbová. Budete-li chtít ze stejného materiálu i výplň, máte možnost tyčové či lankové varianty, anebo nerezový plech. Toto se ovšem nemusí hodit k celkovému vzhledu domu. Proto jej můžete kombinovat např. s dřevěnými, skleněnými nebo akrylátovými madly.

Příroda na každém kroku

V případě dřevěných variant se využívá kvalitního, pomalu rostoucího dřeva z chladnějších podnebí jako je Skandinávie. Ideální úpravou je samozřejmě moření a lakování, které dřevo zakonzervuje. Zároveň tímto způsobem budete moci dosáhnout barvy, která bude ideální pro konkrétní fasádu. Když konstrukci opatříte lakem s UV filtrem, nebudete muset myslet ani na oxidaci barev.
skleněné zábradlí.jpg

Čistá elegance

Poslední dobou se sklo stalo nedílnou součástí interiérů, ale celoskleněná zábradlí můžeme najít i na balkonech, terasách a u francouzských oken. Jejich výhodou je moderní vzhled a vysoká kvalita. Při výrobě se používá tvrzené sklo s vnitřní fólií, které vydrží i větší nárazy a při rozbití se neroztříští. Je tak vhodné do všech objektů, a to do firem i rodinných domků.