V kurzu jsou opravdu ulítlé kousky

Kreativní ředitel značky Gucci Alessandro Michele je na svém postu teprve od roku 2015, ale jeho kreace plní stránky všech módních magazínů a modely a doplňky Gucci se staly nejžádanějšími kousky všech milovníků módy od Tokia až po New York. Flitroví pejsci a kočičky našití na vlněných kabátech, brokát, šifon a barevná kožešina, obří brýle zdobené štrasem, svetry s netopýry… Vznikl tak styl, na který reagovaly i další módní značky. A je jen na Vás, zda se vydáte na šílenou jízdu bez přesně daných pravidel. Zní to dobře a líbí se Vám to? Co nesmí v šatníku chybět Vám teď prozradíme v následujících bodech.

asiatka v posteli

Tašky

Pokud byste si měla letos pořídit alespoň jednu úletovou věc, měla by to být bláznivá kabelka, která bude skvěle vypadat i s jednobarevnými šaty. Kabelky jsou pestře barevné, abstraktní i konkrétní např. se zvířátky nebo kousky ovoce. Je jen na Vás, jak odvážné jste.

Krajky

Dodají ztřeštěnému stylu dívčí nevinnost, nebo naopak podpoří sex-appeal. A bílé kousky samozřejmě zjemní explozi barev v outfitu. Například takové lehké krajkové šatičky ke kolenům či jen kratší top do pasu bez rukávů z Vás udělají nevinnou dívku mladého věku. Pokud však vsadíte na večerní černou nebo červenou, budete se cítit jako dračice.
dřevěná ramínka

Komiks

Postavičky z animovaných filmů, seriálů a kreslených časopisů letos zdobí denní i večerní modely. Ať se nám to líbí nebo ne, infantilní styl je prostě absolutní hit. Ať máte na tričku postavičku Mickey Mouse nebo marvelového Hulka – budete vypadat roztomile.

Lesk

Latex, kůže, koženka, plastové doplňky. Již od 60. let jsou symbolem provokace. Nosí se na sexy pouzdrových sukních, trenčkotech i halenkách. A co si budeme povídat, koženka nesmí v šatníku chybět žádné z nás.

Vzory

Více je více. Ostré barvy a vzory by se měly mixovat ve třech a více kombinacích, aby bylo jasné, že jde o módní záměr a ne chybu!

Volány

Něžné, romantické, ale taky lolitkovské volánky doplněné stužkami a potahovanými knoflíky potřebují nakombinovat s rebelskými kousky – botami na platformě, kanadami nebo teniskami.