Naučím se hrát na kytaru stejně dobře jako ostatní?

Milujete https://mocvedomi.cz/delat-kdyz-vas-odmitne-clovek-ktereho-milujete/ zvuk kytary? A chtěli byste se také naučit hrát tak dobře jako třeba vaše kamarádka nebo snad kamarád? Tak zavítejte a spolu to dokážeme. Je letní večer a vy sedíte u táboráku a najednou někdo vytáhne kytaru, a začne na ní hrát. Srdce vám samou radostí poskočí a vy se tak blaženě zasníte do doby kdy jste byli bezstarostní, a všechno se vám dařilo tak jak jste vy chtěli. A co takový kurz kytary praha?

kytara

Vždycky se vám líbila ta představa, že byste byli vy za kytarou a ostatní by vám po každé písničce náležitě zatleskali. A proč si tento svůj dávný sen nesplnit právě nyní? Není to o věku, ale o tom jak se kdo cítí. Čím dříve začnete tím dříve budete slýchávat potlesk. Ale nemusíte hrát před diváky pokud se na to necítíte, stačí i někde v klidu a jen pro sebe a odpočinout si u toho. Ano ze začátku vás budou bolest prsty, protože si na struny musí člověk zvyknout, ale pokud budete hrát pravidelně a hlavně trénovat tak o tom nebudete ani vědět. Každý jednou začínal a nikdo učený z nebe nespadl.

kytara

S námi to opravdu zvládne každý, stačí jen pravidelně trénovat. Nemusíte si ihned na začátek kupovat tu nejdražší kytaru jakou vám zrovna nabízí prodejce, ale stačí ta pro začátečníky, a k tomu také přizpůsobit struny. Určitě ve vašem okolí je někdo kdo také začínal a velmi, a mile rád vám poradí jak na to, protože dobrá kytara kterou navíc budete milovat vám bude hrát skoro sama. A není to záležitost na den, ale na delší dobu, a proto si vyberte svou lásku. Základem jsou samozřejmě ostříhané nehty, protože s dlouhými se na kytaru opravdu velmi špatně hraje, a tím myslíme držení strun. Někdo hraje s trsátkem a někdo bez, ale na začátek na zkoušení je velmi dobré trsátko, aby jste si vše ošahali. S námi to zvládne opravdu každý a nemusíte se bát, že bychom vás navíc nechali ve štychu! Těšíme se na vás již dnes, a pokud budete mít jakýkoliv dotaz tak neváhejte a obraťte se na nás. Můžete totiž začít již dnes a budete stejně nadšení do kytary jako jsme i my!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup