Jaké hračky pro děti teď nejvíc frčí?

Každá doba má své, ale pokrok se nedá zastavit. Když přijdete do hračkářství, možná vás překvapí téměř nekonečný výběr hraček různých tvarů, značek, s různými možnostmi. A také ty ceny. Pokud hodláte koupit dárek dítěti, o němž toho tolik nevíte, je nejlepší jít na jistotu, a vybrat jednu z těch hraček, které jsou momentálně nejpopulárnější. Které to jsou?

PRO HOLKY

Co se holčiček týče, většina z nich už má alespoň pár panenek značky LOL surprise. Jedná se o různé míčky, ve kterých se ukrývá malá panenka s různými doplňky, případně větší sady, kde jsou různé větší panenky. Výběr je ohromný, a nikdy nevíte, co objevíte. Kromě panenek můžete jtí an jistotu, ap ořídit různé doplňky, jako třeba autíčko, domeček, klubovnu, továrnu na třpytky, nebo třeba kosmetický salon. 

Další hračkou, která je populární už několik generací, ale stále se neomrzí, jsou panenky Barbie. Většina dívek má doma domeček, autíčko, a spoustu panenek Barbie a různých doplňků. I tak ale další panenka potěší, protože čím víc jich je, tím lepší příběhy lze vymýšlet.

Snad každý rodič malé holčičky už viděl film Frozen – Ledové království. A na tuto tématiku seženete hraček, že zaberou celý oddíl v hračkářství. Panenky Elsa, Anna, zámek, doplňky, zápisníky.

panenka Barbie

PRO CHLAPCE

Většina chlapců většinou nepohrdne zbraní od značky Nerf, která nabízí velký výběr různých pistolí, nábojů, a jiných doplňků, které je zabaví na celé odpoledne, kdy si mohou hrát například na zombie apokalypsu, nebo na vojáky.

Neméně populární jsou u chlapců hračky ve stylu Star wars, kde seženete jak nejrůznější figurky z filmů, masky, světelný meč, nebo různé hry.

Lego kostky

Lego patří mezi nejpopulárnější hračku pro chlapce každého věku, protože mohou stavět jak vesmírné lodě, různé základny, tábory, hrady, a jiné super stavby. Ideální volbou je lego dle jeho oblíbeného filmu, ale pokud si nejste jistí, můžete zkusit krabici s různými kostkami, pro kreativní tvoření.

PRO VŠECHNY

Pro chlapce i dívky různého věku je pak velmi populární hrou výroba slizu. V obchodech seženete nejrůznější sady na výrobu nejrůznějších slizů. Dále pak předměty spojené se slizem, jako třeba jednorožce, který sliz zvrací, nebo míček, který při doteku slizu začne hrát.