Lesy, pády a views

Na internetu se vždycky děje něco zajímavého. Nikdy to nezůstane stát, ani na chvíli. Někomu to vyhovuje, někdo se třese při každé změně a těžko akceptuje cokoliv nového. Čím více se doba urychluje, tím více se urychlují trendy. Renesance trvala několik set let, gotika také a románský sloh tu byl více než půl tisíciletí. A najednou se nám kolem zeměkoule točí tolik novinek, že už ani žádná z nich nemůže mít tak velký úspěch. Přece jen, tehdy se novinky šířily poutníky a potulnými obchodníky, dneska vám každý rád vnese svůj názor do tváře. Proto jsme tu!
 článek v novinách

Vzestupy a pády malých hvězdiček

Pokud sledujete sociální média, určitě jste si všimli vycházející hvězdy Jake a Logan Paula, bratry, kteří se proslavili na krátkých snímcích. Jeden z nich, Logan, se vydal do lesa sebevrahů v Japonsku a natočil, jak se směje mrtvému tělu – jeho kariéra, stejně jak vyletěla nahoru, pěkně shořela v nenávratný popel a on se tak připojil k těm tisícům, kteří už jsou v internetové historii. Jinak Amerikou doznívá kampaň #MeToo a George Miller, představitel toho nejhoršího, co můžete na sociálních sítích najít, skončil se svou komediální kariérou a naplno se začne věnovat hudbě (milióny fanoušků puke cake video duševně osiřelo)
 

Dobré nebo špatné?

Internet zachvátila horečná diskuze nad tím, zdalipak je poslední díl filmové série Star wars nejlepším počinem nebo naopak nejhorším počinem. Kromě super vtípků z toho ale pouze vyšlo to, že každý má jiný vkus
 

Česko bude mít nového představitele

Českem hýbe druhá volba hlavy státu a sociální sítě podle toho vypadají. Kandidáti přiostřili, propaganda zesílila a tlak veřejnosti nijak neslábne. Všichni se snaží zaujmout a i kandidáti, kteří se na začátku zdáli nad věcí, nyní propadají chytlavým a líbivým sloganům a reklamním spotům.
 fotomontáž tváře

Závěr?

Je to opravdu různorodé, sledovat to všechno si zaslouží nejednu medaili a člověk si občas říká, jak to může někdo zvládnout. Ono hodně pomůže, pokud ze svého příjmu internetových novinek vynecháte Afriku a Asii a hned je to o něco vstřebatelnější.