Úniková hra Dvojitý agent

Rádi hrajete počítačové hry? Necháte se vtáhnout do děje a zcela vás to pohltí. Hrajete po síti s kamarády a křičíte na ně do mikrofonu. Určitě oceníte, když si s kamarády budete moci zahrát naživo. Vyzkoušejte jedinečné únikové hry. Nabízí spoustu napětí, strachu, stresu a vypjaté situace. Budou vás čekat hádanky, které povedou k tajným klíčům a šifrám. Budete muset potrápit své mozkové závity a ukázat jak zvládáte vypjaté situace. Zachováte si klidnou mysl nebo vyletíte jak kašpárek z krabičky. Potrápíme vaše logické myšlení i zručnost. Neváhejte a přijďte si užít jednu z našich únikových her. Escape game Pardubice vás určitě nadchne. Hra je určena pro dva až pět členů. Časoví limit máte celých sedmdesát pět minut. Stihnete za tuto dobu vyřešit všechny zapeklité hlavolamy a uniknout včas?
Enigma escape nabízí dvě základní hry. Dvojitého agenta a Samaru.úniková místnost

  • Ve hře Dvojitý agent se ocitnete v době sovětského svazu a KGB. Stane se z vás tajný agent, který bude řešit záhadu zmizelého kolegy. Hra se odehrává v konspiračním bytě mezi ulicemi Americká a Ruská. Váš známý se s vámi ještě sešel, než zmizel a sdělil vám, že se dostal k tajným dokumentům. Ty by mohly pomoci Sovětskému svazu k ovládnutí celého světa. Tajné dokumenty s krycím jménem “Hvězda” se ztratili společně s agentem Georgem. Dokážete během vyšetřování zjistit, co se s kolegou stalo a kam přišli dokumenty? Stihnete to včas, než vás dostane KGB? Spěchejte. Hra je vhodná pro všechny.

řešení hlavolamů

  • Druhou hrou je Samara. Hra je na podmět hororového filmu Kruh z let dva tisíce dva. Hra má lekavé scény a není vhodná pro malé děti. Hra se odehrává ve městě, kde záhadně začali umírat lidé. Za vším je záhadná kazeta, které vám předpoví smrt. Vaším úkolem je najít kazetu a zničit ji na pohřebišti Samary. Stihnete to včas, než vás Samara dostane? Spěchejte.