Styl a cvičení

Životní styl jsem si vždycky představovala takový, že bude plný zdraví, zdravé výživy, pohybu. Já si totiž nedokážu představit život, že bych se vůbec nemohla hýbat nebo nemohla jíst zdravou výživu. Kolikrát já třeba donesla domů něco, co je zdravé. A kdybyste viděli mou rodinu, jak nad tím ohrnovala nos, tak byste se asi lekli. Nevím, co je na zdravé výživě a zdravém životním stylu tak divné. Anebo k smíchu. Protože já kdykoliv si vezmu třeba plný talíř zeleniny a k tomu třeba rýži a kousek masa, tak se mi všichni smějí. Vůbec nevím proč. Oni vždycky říkají, že to velmi přeháním s tím zdravým životním stylem. Jenomže já si o tom vím své a baví mě to. Protože zdravý životní styl je důležitý pro naše tělo. A to nejenom fyzicky, ale taky psychicky. Protože si vezměte, kdybyste třeba za den snědli tři celé balíčky čokolády. Myslím si, že vaše tělo by vám určitě nepoděkovalo.

Ráda se překonávám.

Sice je pravda, že byste se psychicky cítili dobře, ale to jenom chvilku. Protože potom by vás třeba bolelo břicho z čokolády, takže je jasné, že psychicky byste taky na tom nebyli dobře. Protože člověk snáší bolest samozřejmě špatně. Proto tady přichází na řadu zdravý životní styl. Samozřejmě, že to nemusíte přehánět a nemusíte jíst stoprocentně zdravě, někdy můžeme zahřešit čokoládou anebo něčím sladkým.

Přírodu mám velmi ráda.

Já taky mám ráda sladké věci, hlavně buchty. Ale dodržuji zdravý životní styl, protože mě to baví. Nedokážu si třeba představit život, že bych nemohla třeba vykonávat nějaký sport, protože moc ráda totiž běhám. Mám také kamarádku, chce, kterou moc často běháme a taky si vyměňujeme zdravé recepty. A můžu říct, že jsem ve vaření zdravých jídel už docela velmi zběhlá a klidně bych mohla taky napsat nějakou zdravou kuchařku. A vás baví vařit zdravá jídla? A co pohyb a váš životní styl? Někdo má opravdu různé zvyky.