Jak začít pracovat jako trenér?

Mnoho lidí si po čase stráveném v práci, která je frustruje, uvědomí, že potřebují změnu. Obzvláště lidé, kteří jsou sportovně založení, milují pohyb a přitom vysedávají celé dny v kanceláři. Je mnoho lidí, kteří po práci chodí do fitness centra, na plavání nebo na jógu. Při sportu se cítí konečně šťastní a naplnění, přitom celý den předtím seděli v kanceláři a dělali práci, která jim nedává žádný smyl.

posilování

Někteří z těchto lidí ale najdou odvahu svůj život změnit. Dají výpověď v nudné kancelářské práci a začnou se věnovat svému koníčku naplno. Pokud i vy máte tu odvahu a chcete začít žít svůj sen, máme pro vás pár typů:

jóga

  1. Řekněte o tom svým kamarádům, známým a rodině. Získáte si snadno první klienty z okruhu vašich blízkých. Ti vás rádi podpoří, a navíc vám poskytnou zpětnou vazbu na vaše lekce.
  2. Sežeňte si vhodné prostory. Může se jednat o malou tělocvičnu, kterou si pronajmete, nebo se vám třeba podaří předělat prostornější garáž u vás doma. Podstatné ale je, aby vaši klienti neměli problém se tam dopravit autem nebo i hromadnou dopravou. Pokud se vám takové místo sehnat nepovede, můžete začít prodávat online lekce. Vaši klienti si podle nich pak budou moct zacvičit z pohodlí svého domova a nemusí jezdit vůbec nikam.
  3. Vytvořte si funkční rezervační systém. Zajisté budete potřebovat vytvořit pro své klienty členské karty a systém, který jim bude zaznamenávat vstupy. Doporučujeme využít služby Fitness rezervace. Podívejte se na jejich web Online rezervační systém https://fitness-rezervace.cz/ a uvidíte, co všechno vám mohou nabídnout. Jejich služby jsou opravdu různorodé a rádi vyhoví všem vašim požadavkům. Můžete pro své klienty například vytvořit permanenty s časovým omezením (například na půl roku) nebo i permanenty na omezený počet vstupů. Dále si také můžete zařídit čipové karty, které vám usnadní práci při odbavení klientů na recepci.