Práce ve zdravotnictví

Distributoři léčiv https://technolife.cz/ zastávají velmi důležitou roli ve zdravotnictví. Jen si vemte, kdo by nám vozil a zajišťoval léky, když ne distributoři léčiv? Já sama jsem za tyto lidi velmi ráda, protože jsem kdysi pracovala v senior centru, kam distributoři léčiv jezdili opravdu často. Někdy i každý den, protože jak jistě víte, v senior centrech staří lidé potřebují léky neustále a velmi často. Takže nebyla výjimka, že jsme se všechny pečovatelky s distributory léčiv velmi dobře znaly. Dokonce i některé pečovatelky se za distributory provdaly. To byla pak krásná svatba. A další nás v létě čeká.

Někdo se bez léků vůbec neobejde

A když vezmu podmínky distributora léčiv, tak musím říct, že k těm nejmírnějším rozhodně nepatří. Kdysi jsem měla zájem pracovat jako distributorka léčiv, protože mi ta práce přišla velmi zajímavá a taky nestereotypní. Já právě stereotyp nemám vůbec ráda. Vadí mi a deprimuje mě. A práce jako distributorka léčiv bych se měla opravdu krásně a nemusela bych se bát, že mě práce začne nudit. Na internetu jsem si přečetla různé podmínky, co bych jako distributorka léčiv měla umět. A bylo toho hodně. Tak samozřejmě požadovali, abych měla alespoň minimálně maturitní vzdělání, což naštěstí mám. V tomto ohledu jsem to splňovala na jedničku. Další podmínkou pro distributora léčiv byla ta, že musím být otřesně bezúhonná a nesměla jsem být závislá na lécích.

Senioři často užívají mnoho léků denně

A toto bylo silně napsané, výrazně, protože je to jedna v velmi důležitých podmínek pro práci jako distributor léčiv. Taky jsem se dozvěděla, že musím minimálně tři roky umět řídit dodávku a taky to jasně a legálně dokázat. Tak bohužel v tomto ohledu jsem jaksi zklamala. Auto sice řídím asi deset let, ale jen to osobní, dodávku jsem neřídila bohužel nikdy. Takže díky dodávce jsem pracovat jako distributor léčiv selhala. Ale i tak jsem byla ráda, že jsem se něco nového dozvěděla. Co ale udělám tak to, že se začnu učit jezdit dodávkou. A vás toto zaujalo? Podívejte se na náš web, třeba vás to nadchne.