Dveře u nás doma

Pokud budete staré vyhazovat, a kupovat nové, tak pro vás bude to nejzákladnější kritérium povrch. Lépe je volit dobře udržovatelný. A barva? Nikdy nevybírejte podle katalogu nebo na internetu. Zde může, a většinou i bývá, barva silně zkreslená. Abyste měli sto procentní jistotu, běžte na vzorkovnu a tam teprve si barvu přesně určete. Momentální trend je takový, aby dveře ladily s podlahou, anebo s toutéž byly v kontrastu.
Zanedbané venkovní dveře
Co se týče technické stránky, ta bude asi daná. Zárubně jsou zárubně, a pokud je nebudete bourat, mimo barvy s nimi nic neuděláte. A však pro úsporu místa mezi ně můžete dát dveře shrnovací. Ty místo ušetří, mají však jiné nevýhody. Proto se ujaly dveře posouvací, tyto dokonale těsní, avšak musí mít tzv. stavební pouzdro, které jejich instalaci značně prodraží.
Jaký vybrat materiál? To záleží, k jakému účelu budou sloužit. Pokud chcete co nejlepší odhlučnění, rozhodně nekupujte dveře obyčejné, vyplněné jen papírovou voštinou. S nimi se sice dobře manipuluje, nejsou drahé, ale o odhlučnění neslyšely ani v rádiu Jerevan. Zde sáhněte po dveřích z dřevotřísky, odborníci jim říkají DTD, ty mají dobré izolační vlastnosti proti hluku.
Více dveří
Pokud chcete dveře bezpečnostní, zde jednoznačně volte ověřenou firmu, která vám poradí, vše namontuje, zařídí a udělá. Chcete-li pojistit majetek, bez těchto dveří vám možná pojišťovna vyhoví, ale budete platit více oproti menšímu případnému plnění.
Nu a na závěr se naučíme poznat levé od pravých. Věřte, že dodnes si to někteří lidé pletou, nebo to neumějí rozeznat vůbec. Tak tedy jak se to pozná?
Není to nic složitého, jak se někde v článcích na internetu tvrdí a kreslí. Ani video si nemusíte pouštět. Stačí se postavit tak, abyste viděli na panty. Pardon, správně závěsy dveří. Nu, a po které ruce je máte, tak takové jsou i dveře. Jsou-li panty na pravé straně, máte dveře pravé a totéž platí obráceně. Podmínka, musíte na ty panty vidět. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup