Pergola kvalitně a rychle


Vlastní posezení na vaší zahradě
Chodíte rádi hlavně v létě s rodinou a přáteli posedět někam ven, kde si dáte něco dobrého a strávíte tam příjemné chvíle? Kvůli pár chvílím v přírodě na lavičce a předraženému jídlu už nemusíte chodit daleko. Pokud máte svůj pozemek, prakticky vám nic nestojí v cestě za vlastním posezením. Vyrábíme kvalitní masivní pergoly, které si našly již tisíce majitelů. Proč si vybrat právě nás?

dřevěná pergola

Máme praxi
Na trhu působíme již řadu let, a za tuto dobu jsme vyrobili skutečně velké množství pergol. Díky tomu víme, jak nejlépe vyrobit opravdu kvalitní kus. Můžete si vybrat, zda chcete montáž na klíč, nebo si ji sestavíte sami. Pergoly dodáváme jako stavebnice s návodem a se vším, co ke sestavení potřebujete. Nebojte se, montáž zvládnete sami, je to poměrně jednoduché. Kromě pergoly vám můžeme dodat i

– Garážové stání, které ochrání vaše auto před počasím
– Zástěny a ploty
– Altány, kde můžete pěstovat květiny nebo si vychutnat ranní kávu

zahradní pergola

U všechny našich výrobků vám garantujeme kvalitu materiálu i zpracování. Kvalita je pro nás na prvním místě, protože spokojený zákazník je pro nás důležitý. U pergoly si můžete vybrat typ ukotvení a střechu. U každé varianty hned vidíte cenu, což je velké plus.
Pokud si koupíte pergolu, garáž nebo altán, máte od nás 50% slevu na ukotvení.

Pergolu můžete mít buď u domu, což je dnes velmi moderní a žádaná varianta, nebo může stát kousek od domu, to je na vás. Namontovat se dá zkrátka kamkoliv. Můžete si koupit jen stavebnici, a střechu si zvolit a namontovat podle vlastního uvážení. Nejčastější variantou je plech, který zajistí, že budete moct pergolu používat i v zimě, a někdo dává přednost baldachýnu, který zastíní pergolu během horkých letních dnů. Posezení na vlastním pozemku pod krásnou dřevěnou pergolou je k nezaplacení, protože jej máte k dispozici kdykoliv a jen pro sebe. Objednávejte rychle, doba dodání je od dvou týdnů, tak abyste si stihli svou pergolu užít ještě letos.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup