Nepřehlížejte problémy v posteli – Jak a kdy je nutné začít léčit problémy s erekcí?

U mužů jakéhokoliv věku se často objevují náhlé problémy s erekcí. Může jít o krátkodobý ale mnohdy i vážný problém, který je velmi nepříjemný. Dá se řešit.

Nepřehlížejte problémy v posteli – Jak a kdy je nutné začít léčit problémy s erekcí?

Na erekci existuje řada léků, doplňků stravy a pomoci si muži mohou i jinak. Důležité je ovšem vždy zjistit nejprve příčinu problémů v posteli. Erekce je pro muže důležitá, jakmile nastanou problémy a penis nefunguje, jak má, jsou z toho muži velmi vykolejení. I stres se ale na této funkci znatelně odráží. Je třeba mít na paměti, že poruchy erekce mohou mít muži v jakémkoliv věku. Nejde totiž jen o problém, který se objevuje s přibývajícím věkem, jak se mnohdy lidé mylně domnívají.

poruchy erekce

Ptáte se proč?

Porucha erekce erectmax.cz může doslova přijít z ničeho nic, jako blesk z čistého nebe. Je jasné, že to nejednoho muže znepokojí, ale problém obvykle zase rychle zmizí. Určitě je ale dobré zjistit, proč k problému vlastně došlo. Kromě vyššího věku totiž erekci ovlivňují i další věci. Dlouhodobý stres, vyčerpání, nespavost, problémy v práci či v partnerském životě, na vině může být i užívání některých léků, rozvíjející se nemoci, vysoký krevní tlak, problém s prokrvováním a cévami, i zvýšená konzumace některých jídel či alkoholu. Všechno má své řešení. Netřeba se tedy hned zneklidňovat.

Pokud je muž jen ve stresu, je unavený, či požil moc alkoholu, problém se dá vyřešit, když se na něm pracuje. Ovšem někdy je třeba pomoci si i jinak. Skvělé jsou běžné doplňky stravy, dostupné léky na podporu erekce, využít se dají i pumpy a jiné pomůcky. Pokud ale nic nepomáhá, musí nastoupit odborná léčba, kterou vede lékař.

léky na erekci pomáhají

Pozor na utajování problémů

Co si budeme povídat, jde o hodně choulostiví problém, a proto se jej často muži snaží utajit. Před partnerkou i před lékařem. Jakmile je ale problém dlouhotrvající, tím je myšleno, že problémy s erekcí se objevují déle než půl roku a více, může se jednat o nemoc. Erektilní dysfunkce už je ovšem problémem, který musí řešit jedině odborník, jen ten může navrhnout skutečně účinnou léčbu na míru.

Nestyďte se a řešte problémy v čas, jde o vaše zdraví a to je nejdůležitější.