Levná a bezstarostná letní dovolená u moře

Proč utrácet za letenky k moři nemalé peníze, když se můžete na vaši dovolenou vydat i za mnohem méně peněz, a při cestování s celou vaší rodinou se vám to tak v každém případě vyplatí. Jestli jste milovníky moře, plavání, potápění nebo i lenošení na pláži, případně podnikání procházek a výletů podél pobřeží nebo do přímořských městeček a neradi létáte letadlem nebo chcete ušetřit, pak si jako dovolenou vyberte last minute chorvatsko autobusem a za pár hodin můžete být u moře na vaší oblíbené pláži a užívat si slunečních paprsků a dovádění ve vlnách.
Čeká vás příjemná cesta pohodlným autobusem vybaveným vším potřebným.

Nemusíte se tak soustředit na řízení jako v případě, že byste se vydali po vlastní ose svým vozidlem. Na pohodlných polohovatelných sedačkách si můžete při cestě zdřímnout, surfovat na internetu nebo si pustit oblíbenou hudbu, aby vám cesta nepřišla dlouhá a nenudili jste se. A i na vybití vašeho elektronického zařízení je myšleno, protože budete mít k dispozici dobíjecí zásuvky. Nemusíte se ani obávat cestování v horku, protože součástí vybavení je také klimatizace.

Vydejte se třeba hned na okraj Rakouska, do Zadaru nebo poznejte krásná místa, která nabízí známé a oblíbené letovisko Split. Díky tomuto pohodlnému a levnému způsobu dopravy na vaši letní dovolenou nejen ušetříte, ale také nebudete mít na starosti řízení, dělání přestávek a zastavování na odpočívadlech a dovolená zarezervovaná na poslední chvíli vás tak vyjde na velice sympatické peníze.
Vydejte se společně s celou vaší rodinou na dovolenou na poslední chvíli a poznejte krásy Chorvatska, které nabízí různá přímořská letoviska, historická městečka a nádherné pláže. Užijte si pohodlnou jízdu moderním autobusem, který vás dopraví na vaši letní dovolenou.