I elektro prvky mohou vypadat dobře

Vypínače, zásuvky, jističe a podobně – máme je doma naprosto všichni. Zajímali jste se někdy však o to, jak tyto elektroinstalační prvky vůbec vypadat, jak působí ve vašem interiéru? Pravděpodobně je totiž berete jako nutnost, bez které nejde plnohodnotně žít, což máte mimochodem naprostou pravdu. Je však nutné se nad nimi zamyslet i jako na efektní součásti interiéru. Mohou vypadat opravdu výborně, pokud se odpoutáte od nutné klasiky v podobě černé, šedé a bílé. Vsaďte na mnohem propracovanější prvky, a to řady Unica basic. Váš interiér díky nim získá naprosto nový a svěží nádech, který si zamilujete.

bílý kabel

Do bytu, domu i kanceláří

Produkty Unica basic budou vypadat výborně nejenom ve vaší domácnosti. Uplatnění nachází samozřejmě i ve firmách, kde pomáhají dotvářet efekt moderních kanceláří. Jsou univerzální a hodí se všude, pokud je tedy samozřejmě dobře vybrán odstín. Díky svému luxusnímu vzhledu posunou vzhled místnosti o úroveň výš. Je to efektivní, bohužel často opomínaný doplněk, kterému když začnete důvěřovat, tak se vám to vyplatí.

4 důvody, proč si do svého interiéru pořídit moderní elektroinstalační prvky Unica basic:

1) Tyto prvky zkrášlí váš interiér a dodají mu nádech luxusu
2) Oproti klasickým elektro prvkům jsou zajímavé, modernější a efektnější
3) Unica basic je zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti
4) Atraktivní cena, která je vzhledem k poměru kvality a designu opravdu výhodná

zástrčka do elektřiny

Správně vybrat je základ

Nejdůležitější je vybrat takový kousek, který se bude svým provedením, lesklým nebo matným, a svou barvou hodit do daného interiéru. To může být občas oříšek, zejména proto, že jsme zkrátka a jednoduše zvyklí na neutrální klasiku. Tudíž všechny výraznější barvy budou zpočátku nezvyk. Sami se ale přesvědčíte o tom, že to bylo správné rozhodnutí a že to vypadá zkrátka báječně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup